Dětský nábytek | Postele s úložným prostorem | Obývací stěny | Dětské pokoje

Levné ložnice a postele

Levné postele a ložnice - sestavy

LEVNÉ  LOŽNICE- SESTAVY

Levné postele a sestavy nabízí jednoduché a kompletní řešení vaší ložnice. Jednotlivé prvky jsou vyráběny ve stejném dezénu a odstínu - každá ložnice v jiné barevné kombinaci.

Základem sestavy ložnice  je  prostorná postel . Šatní skříň obsahuje šatní tyč a police, případně šuplíky. Součástní většiny sestav do ložnice jsou také komody a noční stolky, toaletní stolek a případně zrcadlo. Každá sestava má své specifické rozměry, které jsou využitelné pro většinu  ložnic.

Nabídka levné postele a levné ložnice

 

 

Nábytek a ložnice VIS

NÁBYTEK A LOŽNICE VIS

Nábytek a postele Vis představují moderní systém , vhodný do každé ložnice. Vyhledávaná kombinace barev třešně a vanilky vaší ložnici oživí a zútulní.  Specifický design představují chromované úchyty a  také  zrcadlové provedení nočních stolků.

Z šíroké nabídky je možno vybrat postele, různé šatní skříně nebo komody a vytvořit tak ložnici přesně podle vašich představ.

 

Ložnice a postele Vis - nabídka

 

 

Ložnice a nábytek Mezo

LOŽNICE MEZO

Ložnice Mezo patří do modulového systému,  kde si můžete jednotlivé díly nábytku vybrat podle potřeby.  Ložnice Mezo je vyrobena z nového materiálu  - voštiny, který se vyznačuje větší pevností spojů, ale také větší tloušťkou stěn, desek. Velká tloušťka materiálu pak dává tomuto nábytku robustní design.

Při sestavování vaší ložnice je k dispozici velká šatní skříňkomody, skříňky a pohodlná manželská postel nebo noční stolek.

Barevné provedení je v elegantním vzoru - buk tatra.

 

Nabídka pro ložnice Reset

 

 

Ložnice Reset

LOŽNICE RESET

Ložnice Reset zaujme na první pohled svým moderním nadčasovým designem a jednoduchými liniemi. Dezén provedení wenge nebo kombinace wenge/dub milano zcela jistě uspokojí zákazníky, kteří preferují moderní styl za dobrou cenu.

Základem ložnice Reset je prostorná postel se specifickým řešením dvojitého zadního čela. Zajímavou součást tvoří speciální panel, na který lze upevňovat skříňky nebo police.  Úložný prostor poskytují  prostorné šatní skříně různých velikostí.

 

Nabídka pro ložnice Reset

 

 

 

Ložnice a postele Pop

NÁBYTEK A LOŽNICE POP

Oblíbená řada nábytku do ložnice Pop se vyrábí v odstínu buku nebo medové olše.  Základním znakem ložnice Pop je jednoduchý a praktický styl jednotlivých prvků.

Úložné prostory tvoří šatních skříně, komody, police a noční stolky. Postel má rozměr 140x200 a proto je nábytek Pop vhodný také pro vybavení malé ložnice , nebo ložnice menších rozměrů.

 

Nábytek a ložnice Pop

 

 

Ložnice a postele BRW

NÁBYTEK A LOŽNICE BRW

Modulový nábytek řady BRW je vhodný nejen pro zařízení ložnice jakýchkoli rozmětů, ale také pro obývací pokoje či pracovny. Ložnice nábytkové řady  BRW tvoří 19 prvků.  Mimo postele jsou to hlavně šatní skříně a komody několika tvarů a rozměrů.

Řada Brw je vyráběna v odstínu medové olše. Design  nábytku je charakteristický zaoblením masivních dvířek, úchytů a nožek.

 

Nabídka postelí s úložným prostorem BRW

 

 

Nábytek a ložnice Elippe

LOŽNICE ELIPPE

Systém nábytku do ložnice Elippe se vyznačuje  specifickým moderním designem s výrazně zakulacenými rohy jednotlivých prvků.

Postele, skříně, komody a doplňky jsou vyráběny v odstínu javor strassburg nebo javor/vanilka. Vzhled ložnice Elippe podtrhují jemně laděné úchytky a nízké zakulacené nožky u úložných prvků. Postele s úložným prostorem je možno vybírat v šíři 140 a 160cm.

 

Ložnice a postele Elippe - nabídka

 

 

Ložnice a postele Syriusz

NÁBYTEK A LOŽNICE SYRIUSZ

Moderní technologie výroby umožnily výrobu nábytku masivního vzhledu za nízkou cenu. Právě těmito vlastnostmi se vyznačuje ložnice Syriusz.

Hliníková barva úchytů, robustní sokly a elipsovitý tvar nožek dodávají nábytku Syriusz moderní vzhled. Manželská postel je postavena na pevných širokých nohách.

Ložnice Syriusz se vyrábí v barevném v kombinaci javor/vanilka.

 

Nabídka pro ložnice Syriusz